Hikayemiz

Folie Living, tasarım ve yaratıcılığa olan tutkularını paylaşan iki kız kardeşin ortak hayalinden doğan bir markadır. İç mimar ve tasarımcı olan Selin Sözer Halimoğlu ile uzun yıllar perakende sektöründe yöneticilik yapmış olan Ceren Sözer Özbay, yaşamın karmaşıklığını anlamak ve tasarımın büyülü dünyasına kapı açmak için farklı uzmanlık alanları ve bakış açılarını bir araya getirmiştir.

Markanın kuruluşundaki temel amaç, yaşamın ciddiyetini dengelemek ve yaratıcılığın gücünü vurgulamaktır. Folie Living, sizlere özgün tasarımların ve elde çizilmiş illüstrasyonların bir araya geldiği sihirli bir dünya sunmaktadır. İlk koleksiyonumuzda yer alan tuft halılar, kilimler ve fularlar, kendilerini özel hissetmek isteyenler için eşsiz bir platform oluşturmaktadır. Her bir ürün, bir öykü anlatma fikriyle şekillenir ve sizlere ayrıcalıklı olma deneyimi yaşatır.

Folie Living, tasarımın ve yaratıcılığın sınırsız özgürlüğünü temsil eder. Biz, tasarımın ve sanatın gücüne olan inancımızı paylaşıyor ve size, yaşamınıza zarafet, renk ve özgünlük katmanın yollarını sunuyoruz.

Hikayemize katıldığınız için teşekkür ederiz.